Sportujeme

Titulní strana Úspěchy 2023/2024
Úspěchy 2023/2024 PDF Tisk Email

 

Přespolní běh

V úterý 3. 10. 2023 jsme s našimi mladšími žáky vyjeli za sportem do Sokolova. Zúčastnili jsme se okresního kola v přespolním běhu. Mezi 14 soutěžícími školami získal náš smíšený tým mladších žáků skvělé 1. místo!

Mgr. Martina Borovičková

Přespolní b...
Přespolní běh Přespolní běh

 

Šplh

Na konci října se vybraní žáci 2. až 5. třídy zúčastnili okresního kola ve šplhu. I přes zdravotní indispozice nakonec vyrazili a troufám si říct, že ostudu rozhodně neudělali. Žáci naší školy obsadili krásné 8. místo z 11 týmů sokolovského okresu. Soutěže ve šplhu se žáci 1.stupně zúčastnili po dlouhé pauze, příští rok budeme více trénovat a brousit si zuby na vyšší umístění. Sportu zdar.

Mgr. Michaela Razímová

Šplh 1.
Šplh 1. Šplh 1.
Šplh 2
Šplh 2 Šplh 2
Šplh 3
Šplh 3 Šplh 3

 

Florbal

Dne 14. 12. 2023 se naši chlapci pátých tříd zúčastnili okresního kola ČEPS CUP ve florbale v Sokolově. V turnaji se nám velice dařilo a postoupili jsme ze skupiny z prvního místa. I další zápasy se nám povedly a tak byl velkou odměnou postup do finále. To už bylo, bohužel, bez postupu. Za reprezentaci školy děkuje e těmto žákům: Jakub Borovička, Patrik Rošt, Matyáš Bízek, Jakub Dlouhý, Denis Husák, David Urbánek, Matěj Vodička.

Petra Michalcová

Florbal ml....
Florbal ml. žáci Florbal ml. žáci

 

Přehazovaná

Naše škola podporuje všestranně zaměřenými aktivitami vztah žáků ke sportu a pohybu, neboť všichni víme, jak zdraví neprospívá časté sezení u počítačů, tabletů nebo telefonů, u kterých mnoho dětí ve svém volném čase sedí. Proto jsme rádi, že žáci 5. tříd se poctivě připravovali již od 4. třídy na přehazovanou a ukázali i velkým školám, že umí. Žáci vyhráli 2. místo v okrskovém i okresním kole a v krajském kole, které proběhlo v březnu, vybojovali krásné 4. místo. Všem moc gratulujeme.

Mgr. Lenka Křivánková

Přehazovaná...
Přehazovaná 1 Přehazovaná 1
Přehazovaná...
Přehazovaná 2 Přehazovaná 2
Přehazovaná...
Přehazovaná 3 Přehazovaná 3
Přehazovaná...
Přehazovaná 4 Přehazovaná 4

 

Mc Donald´s cup

I za nepříznivého počasí jsme se 7. 5. 2024 vydali na okresní kolo v mini kopané, do kterého jsme postoupili z okrskového kola. Soutěživost, přátelství, zručnost a taktika se prolínaly v každém zápase a tím vytvořily nezapomenutelné zážitky pro všechny zúčastněné. Chlapci z pátých tříd po třech výhrách a dvou prohrách skončili na 3. místě. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za skvělou reprezentaci školy.

Simona Bachmannová a Petra Michalcová

Mc Donald´s...
Mc Donald´s cup Mc Donald´s cup

 

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Digitalizujeme školu
Joomla!. XHTML and CSS.