Sportujeme

Titulní strana Školní poradci
Školní poradenské pracoviště PDF Tisk Email

 

Školní poradenské pracoviště

Tým členů poradenského zařízení:

Výchovný poradce:
Mgr. Květa Ketnerová

 

Mgr. Lenka Novotná

Školní metodik prevence:
Mgr. Eva Nováková

Mgr. Jana Peroutková

Mgr. Lenka Chmelíková

Školní psycholog:
PhDr. Irena Vykoupilová

 

Zákonní zástupci našich žáků mohou členy poradenského zařízení kontaktovat zprávou v systému Škola On-line.


 

Školní poradenské pracoviště (dále ŠPP) spadá do oblasti poradenských služeb ve škole. Školní poradenské pracoviště zajišťuje poskytování a koordinaci preventivních, pedagogických, psychologických a poradenských služeb přímo ve škole.

Poskytování poradenských služeb na školách se řídí novelou vyhlášky 72/2005 Sb., o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních, ve znění vyhlášky č. 197/2016 Sb. a nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/697 týkající se ochrany osobních údajů (GDPR).

Školní poradenské pracoviště poskytuje bezplatně poradenské služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. Naším cílem je zkvalitnit klima školy a poskytovat pomoc při zvládání a řešení výchovných, vztahových a výukových potíží.

 

ŠPP se zaměřuje zejména:

 • vytváření pozitivního klimatu školy
 • poskytování poradenských a konzultačních služeb
 • péči o žáky s potřebou podpůrných opatření
 • prevenci školní neúspěšnosti
 • prevenci rizikových forem chování
 • kariérové poradenství
 • řešení výukových a výchovných obtíží
 • intervenci při aktuálních problémech
 • vztahové a osobní poradenství
 • práci s třídními kolektivy
 • podporu spolupráce s rodinou

 

 

Kalendář akcí

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Digitalizujeme školu
Joomla!. XHTML and CSS.