Sportujeme

Titulní strana Konzultační hodiny učitelů
Konzultační hodiny učitelů PDF Tisk Email

Konzultační hodiny vyučujících 2023/2024

 

Školní poradenské pracoviště – dle domluvy (zprávou ŠOL)

Výchovný poradce

Mgr. Květa Ketnerová

Mgr. Lenka Novotná (Poštovní)


Metodici prevence

Mgr. Jana Peroutková (1. stupeň)

Mgr. Eva Nováková (2. stupeň)

Mgr. Lenka Chmelíková (Poštovní)


1.A

Mgr. Irena Nagyová

úterý

12.15 – 13.00

1.B

Mgr. Jana Petraschková

pondělí

13.35 – 14.15

2.A

Mgr. Jana Peroutková

středa

12.00 – 12.40

2.B

Mgr. Ivana Látalová

pondělí

13.00 – 13.45

3.A

Mgr. Michaela Razímová

pondělí

12.00 – 12.45

3.B

Mgr. Jitka Houšková

pondělí

12.00 – 12.45

4.A

Simona Bachmannová

středa

13.00 – 13.45

4.B

Mgr. Petra Kovářová

středa

13.00 – 13.45

5.A

Mgr. Monika Teplíková

úterý

12.45 – 13.30

5.B

Mgr. Martina Borovičková

úterý

12.45 – 13.30

6.A

Mgr. Lukáš Špírek

indiv. dohoda

(vyučující zajišťuje sportovní aktivity)

6.B

Mgr. Nemčeková Libuše

čtvrtek

13.50 – 14.35

7.A

Mgr. Jitka Vlčková

pondělí

7.00 – 7.45

7.B

Ing. Markéta Kovářová

středa

14.15 – 15.00

8.A

Mgr. Blanka Mejstříková

úterý

13.45 – 14.30

8.B

Ing. Markéta Ružová

úterý

13.40 – 14.25

9.A

Dagmar Straková

úterý

13.45 – 14.30

9.B

Mgr. Ondřej Krejsa

indiv. dohoda

(vyučující zajišťuje sportovní aktivity)

Učitelé bez třídnictví:

Mgr. Bachroňová

čtvrtek

14.00 – 14.45

Elvíra Činčurová

středa

14.00 – 14.45

Mgr. Lenka Křivánková

středa

13.00 – 13.45

Mgr. Eva Nováková

indiv. dohoda

(vyučující zajišťuje sportovní aktivity)

Ing. Novotná Ružová Lucie

úterý

13.40 – 14.25

Mgr. Anna Raiskupová

středa

13.35 – 14.15

RNDr. Eva Šimkaninová

pondělí

7.00 - 7.45

Dalibor Kaplan

dle domluvy (zkr.úvazek)

 

Odloučené pracoviště – Poštovní 654

1.X

Bc. Václava Svobodová

úterý

11.45 – 12.30

2.X

Mgr. Monika Šafaříková

úterý

12.40 – 13.25

4.X

Marie Ciperová

čtvrtek

12.50 – 13.35

6.X

Mgr. Lenka Novotná

čtvrtek

13.40 - 14.25

7.X

Mgr. Lenka Chmelíková

úterý

13.40 – 14.25

9.X

Mgr. Naděžda Houšková

úterý

13.40 - 14.25

SP

Bc. Lenka Hradická

středa

12.15 – 13.00

Učitelé bez třídnictví

Libuše Slavíková

čtvrtek

13.40 – 14.25

Tereza Pospíšilová

středa

12.50 - 13.35

Anita Hadžegová

dle domluvy

Mgr. Irena Nagyová

dle domluvy

 

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Digitalizujeme školu




Joomla!. XHTML and CSS.